All matches (70 ) (4) Play (0) Selected (0)
First Division
? Turan Tovuz 3-0 Energetik Mingachevir ( 3-0 )
? AGSU FK 2-0 คาราบัค ( 2-0 )
Prime League
? Balestier Khalsa (R) 3-1 Tampines Rovers (R) ( 2-1 )
? Singapore U18 3-0 Warriors (R)(SG) ( 1-0 )
Premier
? เปโตรเจ็ท 0-0 Aswan FC
Club Friendly
19:00 La Roda CF - อัลบาเซเต้
Group 5
00:00 Police United (Belize) - CD โอลิมเปีย
Group 1
02:00 Honduras Progreso - W Connection
Round 3
22:15 รีล เอสพ์ปอร์ - ซาน ลอเรนโซ่
00:45 เซอร์โร่ ปอร์เตโน่ - Ind. Santa Fe
Group A
19:05 แมนเชสเตอร์ ยูไนเต็ด - ซอร์ย่า ลูแฮงส์
19:05 เฟเนร์บาห์เช่ - เฟเยนูร์ด ร็อตเธอร์ดัม
Group B
15:00 FC Astana - ยัง บอยส์
19:05 โอลิมเปียกอส - อโปเอล นิโคเซีย
Group C
15:00 Gabala FC - ไมนซ์
19:05 แซงต์ เอเตียน - อันเดอร์เลชท์
Group D
19:05 ดันดาล์ค - มัคคาบี้เทลอาวีฟ
19:05 เซนิต เซนต์ ปีเตอร์สเบิร์ก - AZ อัลค์ม่าร์
Group E
19:05 ออสเตรียเวียนนา - วิคตอเรีย พัลเซ่น
19:05 เอเอส โรม่า - FC แอสตร้า
Group F
19:05 แอธเลติก บิลเบา - ราปิด เวียนนา
19:05 เกงค์ - ซัสเซาโล่
Group G
17:00 อาแจกซ์ อัมสเตอร์ดัม - สตองดาร์ด ลีแอช
17:00 เซลต้า บีโก้ - พานาธิไนกอส
Group H
17:00 เกนค์ - คอนยาสปอร์
17:00 ชักตาร์ โดเน็ตส์ก - บราก้า
Group I
17:00 ชาลเก้ 04 - เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก
17:00 คราซ์โนดาร์ FK - นีซ
Group J
17:00 สโลวาน ลิเบอเรช - พีเอโอเค ซาโลนิก้า
17:00 ฟิออเรนติน่า - Karabakh Agdam
Group K
17:00 สปาร์ตาปราก - อินเตอร์ มิลาน
17:00 ฮาโปเอล เบียร์ เชว่า - เซาแธมป์ตัน
Group L
17:00 สเตอัว บูคาเรสต์ - บียาร์เรอัล
17:00 FC ซูริค - Osmanlispor FC
Domestic Champions R1
16:00 Dinamo Tb. Youth - Kairat Almaty Youth
Regionalliga Ost
17:00 Rapid Wien II - SC Neusiedl
1. Division
16:00 เฮอฟอล์จ โคเก้ - Elite 3000 Helsingor
Divizia A
12:00 FC Spicul - FC Sîngerei
Group D
18:00 Norwich City U21 - Portsmouth U23s
Liga Leumit
16:00 มัคคาบี้เนทันย่า - ฮาโปเอล เยรูซาเลม
Nationaldivision
18:00 Union Titus Pétange - US Rumelange
18:15 Progres Niedercorn - Victoria Rosport
18:15 UNA Strassen - US Mondorf-les-Bains
Esiliiga
16:00 Santos Tartu - FC Maardu
Regionalliga Nordost
15:00 คาร์ล ไซส์ เยน่า - เอเนอร์กี้ ค็อตบุส
Round 2
17:30 SV Union Meppen (W) - BV Cloppenburg Women's
Oberliga Hamburg
17:30 Niendorfer TSV - TSV Buchholz
Apertura
22:00 Jorge Wilstermann - CD Guabirá
00:00 Universitario Sucre - Nacional Potosí
00:30 Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero
เซเรีย บี บราซิล
00:00 โกยาส - ปารานา พีอาร์
Round 1
18:00 Chapecoense/SC U20 - Fluminense/RJ U20
18:00 Santa Cruz/PE U20 - Internacional/RS U20
21:00 Ponte Preta/SP U20 - Flamengo/RJ U20
Finalización
23:00 Patriotas FC - Rionegro Águilas
01:00 Deportivo Pasto - Alianza Petrolera
Liguilla Group A
20:30 Defensor La Bocana - ยูนิเวอร์ซิดัด เซซ่า วาลเลโย่
Premier
15:00 อัล ซัลมิย่า - ไคตัน
15:00 อัล ชาบับ(KUW) - อัล ทาดามอน(KUW)
17:30 คาซม่า - Al-Jahra
Round 2
15:35 อัล ทาวอน - อัล บาเดน
17:15 อัล-เวห์ด้า(KSA) - อัล คาลีจ
Group A
13:30 อัล ด๊าฟร่า - อัล จาซิล่า(UAE)
Group B
13:25 บานนี่ ยาส - อิตติฮัต คาลบา
16:00 อัล ชาบับ(UAE) - อัล อาห์ลี ดูไบ
Bangladesh League
13:30 Sheikh Russel KC - Mohammedan Dhaka
Group A
14:30 Étoile Sahel Sousse - US Ben Guerdane
Premier
15:00 ทาลา อัล เจช - เอล อิสไมลี่
18:00 Al Nasr Lel Taa'den - ซามาเลก
Premier League
17:00 Nile Shindi - Ahli Khartoum
Semifinal
13:30 Iran U16 - North Korea U16
Premier Division
18:30 Lions Gibraltar - St Joseph's (GIB)