All matches (241 ) (18) Play (0) Selected (0)
Friendly U19
? เวียดนาม (U19) 1-1 พม่า (U19) ( 1-0 )
Round 1
? FC Borjomi 3-0 Sapovnela Terjola
? Odishi Zugdidi 0-0 FC Gardabani
? FC Khobi 1-0 สปาร์ตากี้
Round 4
? ไดนาโม บรานัวล์ 0-3 Yenisey Krasnoyarsk ( 0-2 )
? Legion-Dynamo M. 1-0 โวลการ์ กัซพรูม อัสตราแกน
? เชลยาบินสค์ 2-0 Neftekhimik Nizhnekamsk
1. liga U19
? เบอโน่ (U19) 1-4 ซลิน(U19) ( 1-3 )
Semifinal
? Ceres FC 1-1 แทมปิเนส โรเวอร์ส ( 1-0 )
Super League
? ซาราวัค 1-0 เซลังกอร์ PB ( 1-0 )
? เปรัค 0-0 Penang FA
? ตรังกานู 0-0 PB ปาหัง
? กลันตัน 0-0 เคดะห์
? PDRM FA 0-1 PBDKT T-ทีม
? เฟลด้า ยูไนเต็ด 0-0 ยะโฮร์ FC
Premier League
? Ulinzi Stars 0-0 Posta Rangers ( 0-0 )
? Thika United 0-0 Bandari FC
U17 Gulf Cup
? Qatar U17 0-0 U.A.E. U17
Conference North
18:45 Darlington 1883 - Chorley
NPL Premier Division
18:45 คอร์บี้ ทาวน์ - สตาฟฟอร์ด แรนเจอร์ส
Isthmian Premier (Ryman)
18:45 Leatherhead - Worthing FC
อังกฤษ ลีกคัพ
18:45 ซันเดอร์แลนด์ - ชรูว์สบิวรี่
18:45 แอคคริงตัน - เบิร์นลี่ย์
18:45 มอร์แคมบ์ - บอร์นมัธ
18:45 ฟูแล่ม - มิดเดิลสโบรห์
Club Friendly
17:00 Gullegem - KMSK Deinze
17:30 KVV Vosselaar - Dessel Sport
17:30 Verbroedering Geel - KVK ไทอ์เนน
Friendly U17
14:30 Ukraine U17 - Estonia U17
Friendly U16
14:00 Estonia U16 - N.Ireland U16
15:30 Romania U16 - England U16
Friendly
15:00 อุสเบกิสทาน - Burkina Faso
Group 4
00:00 Don Bosco (HAI) - CD Árabe Unido
Group 7
02:00 ติเกรส์ UANL - CD Plaza Amador
Group 8
02:00 Real Estelí - เอฟซี ดัลลัส
Round 2
20:00 Real Atletico Garcilaso - ปาเลสติโน่
22:15 Bolívar - Atlético Nacional
22:15 เซอร์โร่ ปอร์เตโน่ - Real Potosí
00:45 ซานตาครูซ(PE) - สปอร์ต คลับ เรซิเฟ่
00:45 เอสตูเดียนเตส ลา พลาต้า - เบลกราโน่
00:45 ฟิกูเรนเซ่ - ฟลาเมงโก
00:45 FC ซาโมร่า - มอนเตวิดีโอ วันเดอร์เรอร์
00:45 Independiente Medellín - สปอร์ติโว่ ลูกัวโน่
R3 Group A
14:30 ASEC Mimosas - เอล อาห์ลี
14:30 ZESCO United - วีแดด คาซาบลานก้า
R4 Group B
19:30 Kawkab de Marrakech - Al-Ahli Tripoli
Play-off Round
18:45 อโปเอล นิโคเซีย - เอฟซี โคเปนเฮเกน
18:45 เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก - ดินาโม ซาเกร็บ
18:45 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ - สเตอัว บูคาเรสต์
18:45 เอฟเค รอสตอฟ - อาแจกซ์ อัมสเตอร์ดัม
18:45 มึนเช่นกลัดบัค - ยัง บอยส์
Super Cup
18:00 Skenderbeu Korca - FK Kukesi
Pulje 1
16:30 Kastrup BK - Taastrup FC
Pulje 3
16:00 B 1913 Odense - Tarup-Paarup IF
Pulje 4
16:45 Randers Freja - FC Skanderborg
Round 1
14:30 Skënderbeu Poroj - วาร์ดาร์ สค็อบเย่
A Lyga
15:00 Atlantas Klaipeda - ซูดูว่า
16:30 ซัลกิริส - Stumbras Kaunas
1 Lyga
15:30 Kazlu Ruda - FK Krazante
1. Division
16:00 คริสเตียนซุนด์ BK - คองสวิงเกอร์
16:00 สตรอมเมน - KFUM ออสโล
16:00 FK Jerv - อุลเลนซาเกอร์ คีซ่า
17:00 เฟรดริกซ์สตรัด - อาซาเน่ ฟุตบอล
17:00 ไบรน์ - เลวานเจอร์
17:00 เรนเฮล์ม - ซานด์เนส
Challenge League
17:00 เซอร์เวตต์ - FC Le Mont
1. Liga Promotion
18:00 BSC Old Boys - FC Basel U21
Group 2
18:30 Black Stars Basel - FC Thun B.Oberland U21
NB II
14:00 Bekescsaba Elore - Puskás Akadémia
15:30 Nyiregyhaza - Kozarmisleny SE
15:30 Vác FC - Balmazujvaros FC
15:30 Cigand SE - Soroksar
15:30 Mosonmagyarovari TE - Szegedi AK
17:00 ซาเลเกอเซ็ก - Cegledi VSE
17:00 Bodajk FC Siofok - Dorogi FC
17:00 Soproni SVSE-GYSEV - Kisvárda FC
17:00 Csakvari TK - Budaorsi SC
Virsliga
14:00 Daugava Daugavpils B - Jelgava
16:00 Metta/LU Riga - เอฟเค เวนต์สปิลส์
16:00 Rigas Futbola skola - FK Spartaks Jurmala
1. līga
16:00 JFK Saldus - Jekabpils
Preliminary Round 2
16:00 VVSB - USV Hercules
16:00 อาแจกซ์ อัมสเตอร์ดัม - Kozakken Boys
16:00 Magreb '90 - Harkemase Boys
16:00 Scheveningen - GVVV Veenendaal
16:00 Quick 1920 - JVC Cuijk
16:00 Dongen - OFC Oostzaan
16:00 AFC '34 Alkmaar - FC Rijnvogels
17:30 DVS '33 - VV AZSV
17:30 RKSV Halsteren - VV Capelle
17:30 VV Schaesberg - HSC '21
17:30 VV UNA - ODIN '59
17:45 HV&CV Quick - EVV Echt
17:45 HBS Craeyenhout - Achilles Veen
18:00 ONS Sneek - ASV De Dijk
18:00 RVV Hercules - ASWH
18:00 OJC Rosmalen - VV Groningen
18:00 BVV Barendrecht - Juliana '31
18:00 UDI '19 - ไรจน์สเบิร์ก บอยส์
18:00 De Jodan Boys - SVZW Wierden
18:00 SV Huizen - RKVV Westlandia
Round 2
16:00 ปิแอส กลิวิส(Youth) - เลเชีย กอเดนซ์ (Youth)
1. Liga
15:30 GKS คาโตวีตเซ - Zaglebie Sosnowiec
16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala Youth - Chojniczanka Chojnice
16:00 Miedz Legnica - Wigry Suwalki
16:00 Sandecja - กอร์นิค ซาเบอร์เซ่(Youth)
17:00 ซนิคซ์ ปรูสซ์คอฟ - Stomil Olsztyn
17:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziadz
17:00 Wisla Pulawy - Chrobry Glogow
17:00 Pogon Siedlce - MKS Kluczbork
2. Liga
15:00 GKS เบลชาโตว์(Youth) - Odra Opole
15:00 Olimpia Elblag - สเตล สตาโลว่า โวล่า
15:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrow
15:00 Puszcza Niepolomice - Rozwoj Katowice